/header.png


TravianToolBox

TravianToolBox.com je stránka s velkým množstvím kvalitních nástrojů.

Například:


- Srovnání jednotek
Zde můžete srovnat různé typy vojáků kteří mají různé výhody/nevýhody které ti mohou pomoci při útoku. Používání může přizpůsobit tvůj útok tak, aby si vyhrál.

- Simulátor
Dokáže simulovat bitvu, a ukáže vám její výsledek. Tento simulátor je přesnější než ten na Travianu, někdy je to rozdíl i několika jednotek než v implantovaném bitevním simulátoru na Travianu

- Vypočítání vzdálenosti a času
Velmi užitečné pro synchronizovaný útok na nějakého hráče. Vypočítá, kdy je potřeba vyslat jednotky, aby do určitého místa došli z různých míst stejně.
Usnadní vám počítání různých vzorců

- Uživatelské a alianční podpisy
Zde si můžeš vytvořit podpis(signaturu) na každý tvůj login na serverech Travian, jako tvoji informaci o účtu. Aktualizace probíhá každý den.

- Po vybrání vašeho servru

Mapa
Tato mapa ukazuje celkovou vizi světa Travian, s určitými možnostmi zobrazovat si ostatní hráče,při několika stupních přiblížení.. Máš také možnost zobrazit si určitou alianci na mapě. Informace o vesnicích jsou dostupné, je-li přiblíženo v dostatečné blízkosti.

Seznam
Najdeš zde 3 typy seznamů: Hráčský,s městy a alianční. Jsou dostupné lepší funkce a hledání než u přídavku ve hře Travian. Můžeš také najít hráčský,městský nebo alianční vývoj od konce dne.

Bitevní plán
Dokáže snadně zvládnou válku mezi aliancemi. Najde nejbližší nepřátelskou vesnici blízko hráčů vaší aliance.

Hledání farem
Vyhledá farmu (hráče,který dlouho nehraje) podle vámi zadaných kritérií.

Statistiky
Obsahuje několik statistik o světě

www.traviantoolbox.com