/header.png

 

Travian Cheaty a Hack účtu

http://www.fantasyplanet.cz/gfx/pictures_clanky/lotr_gal_maly_2004421164171335.jpg

Jak Vám může někdo vzít (hacknout) učet na Travian a cheaty?

Žádné cheaty nejsou!a účet vám může hacknout pouze tak, že kašlete na bezpečnost.

Hack účtu v Travian vám jen tak nikdo udělat nemůže protože, i kdyby se Vám na účet nějak dostal, což je přes systém ochrany téměř nemožné, vždy si můžete nechat poslat nové heslo na mail. Aby vám přebral potřebuje se dostat na Váš mail.

Jak asi sami víte dostat se někomu do mailu je též téměř nemožné. Obzvlášť když nikdo neví jaké je znění vašeho mailu a kde ho máte založený.

Jak by ale přeci jen mohl někdo udělat?

Nějak z vás otázkami vymámí jaký používáte mail.

Na email na mail Vám zašle zavirovaný soubor, který bude obsahovat buď trojského koně nebo keylogger, což je software, který snímá stisky jednotlivých kláves, bývá však antivirem považován za virus. V případě software se jedná o určitou formu spyware, ale existují i hardwarové keyloggery. Keylogger není přímo nebezpečný pro počítač, pouze "pomáhá" ve zjišťování hesel jiných lidí.

Poté zpracuje výsledky z trojského koně nebo keyloggeru a máte heslo v kapse. Trojský kůň může sloužit jednak pro zjištění hesla, ale i k ovládnutí cílového PC.

V případě, že jste se špatně odhlásili (buď jen zavřeli prohlížeč) nebo zaškrtli volbu pamatovat si přihlášení a nebo snad ani nesmazali cookies, pak stačí málo - obnovit toto připojení se serverem, na nějakou adresu, která vede přímo do hry, například s1.travian.cz/dorf1.php nebo si heslo ve správci hesel nebo v cookies vyhledat.

Další a často používaná taktika takových nenechavců je všemožné nabízení zlatek zato že, jim dáte přístup na mail.Což, když uděláte můžete se s účtem rozloučit na dobro. Dotyčný si okamžitě na mailu změní heslo, takže tam se už nedostanete a k vašemu účtu si nechá poslat nové.Takže pamatujte nikdo vám žádným podvodem zlatky nesežene, protože to technicky nejde! Kdo něčemu takovému věří byl měl ten kokos co má místo hlavy používat. Za žádnou cenu proto nikomu heslo nedávejte.

A nakonec přidám to nejednodužší přesto velice účinné stačí udělat jen jednoduchý formulář a hodit ho na nějakou příhodnou doménu jako můžete vidět zde: http:/ /www cheat - travian . wz . cz/ (abych na to neodkazoval v udělal jsem v textu mezery) Pak už stačí jen spamovat na webech a počkat až mu tam nějací pitomci zadají všechny informace o svém účtu :-) Ten kdo naletí na tento jednoduchý a otřepaný trik si následky zaslouží. Kdo věří tomu, že je něco takového jako sehnání zlatek a cheaty na travian možný má v hlavě piliny.Ale divili by jste se kolik hráčů je schopných naletět. :-(

Z toho všeho plyne jak je důležité dbát na bezpečnost a dávat si pozor .