J.A.T. template series was designed 2006 by 4bp.de: www.4bp.de, www.oltrogge.ws

Reklama

Další projekty

Není to jen o štěstí - Internetová Seznamka - seznamování a rande. AutoTuning galerie a wallpapers Autotuning. SMS zdarma do všech sítí O2, T-mobile, Vodafone SMS úplně zdarma. Internetové zpravodajství a novinky ze světa i z domova zprávy. Autobazar to je auto inzerce kde najdete nové i ojeté vozy Auto Inzerce zdarma. Internetová seznamka, sexseznamka a flirt, osudová Seznamka štěstí. Webová online hra Travian, Galové, Římané a Germáni. Hledáte práci, zaměstnání, práci na doma? Domácí práce a práce doma. Jednoduché online seznamování nebylo nikdy jednoduší seznamte se a hurá na rande, Seznamka Práce na internetu, seznam volných míst, lepší než úřad práce Práce. Brigády a výdělky nejen na prázdniny. Dlouhodobé Brigády. Podnikání na internetu, multi level marketing MLM  Ekologická drogerie a kosmetika od Eurony přímo od výrobce. Web hry a online internetové gamesy Online flash hry zdarma. Plyšové hračky pro každého, nejen pro děti. Chcete začít včelařit? Prinášíme kompletní sortiment včelařských potřeb. Včelaření a včelařství to vše na včelařské potřeby pro včelaře. Informace o včelařství nejen v ČR. Přinášíme vám informace o včelaření. Včelařské potřeby a včelařská prodejna pro začínající včelaře i včelí farmy a profesionální nástavkové. Včelařská inzerce s bazarem včelařských potřeb a Jak začít včelařit s informacemi pro začínající včelaře. Návody a rady pro včelaře.

http://kosmetika-drogerie.deni.cz/468x60-1.jpg

 

Travissimo

Travissimo je plug-in do prohlížeče FireFox  do IE Travissimo nainstalovat nejde, na stránce o FireFoxu se dozvíte vše o instalaci atd…), Travissimo můžeš stáhnout zde, automaticky by se mi měla nabídnou instalace, pokud tedy máš FireFox. Travissimo by se mělo automaticky zapnout pokud otevřeš stránku s Travianem. Aktivovat a deaktivovat jde ve správci doplňků (Nástroje/Správce doplňků).

Travissimo umí

  • Odkazy pro rychlé stavění armády, rychlé psaní zpráv, atd. Pod menu jsou informace o čase, kdy se ti zaplní sklad a sýpka.
  • Zobrazuje kolik chybí surovin na stavbu budovy i za jak dlouhou je budeš mít.
  • Přesouvání surovin z vesnice do vesnice už pro tebe nebude problém. Usnadňuje zadávání cílové vesnice jen přejetím přes její název.
  • a mnoho dalšího.

Jinak  Travissimo je jako každý jiný pomocný software zakázaný.. Travissimo se dá nejspíše zjistit takže doporučujeme nepoužívat.

 

 

Informace

Informace o online hře Travian.inventar.cz Vám přináší informace, rady a tipy ze světa Travian. Najdete tu vše co se týká hry Travian.

 

Reklama


J.A.T. template series was designed 2006 by 4bp.de: www.4bp.de, www.oltrogge.ws