J.A.T. template series was designed 2006 by 4bp.de: www.4bp.de, www.oltrogge.ws

Reklama

Další projekty

Není to jen o štěstí - Internetová Seznamka - seznamování a rande. AutoTuning galerie a wallpapers Autotuning. SMS zdarma do všech sítí O2, T-mobile, Vodafone SMS úplně zdarma. Internetové zpravodajství a novinky ze světa i z domova zprávy. Autobazar to je auto inzerce kde najdete nové i ojeté vozy Auto Inzerce zdarma. Internetová seznamka, sexseznamka a flirt, osudová Seznamka štěstí. Webová online hra Travian, Galové, Římané a Germáni. Hledáte práci, zaměstnání, práci na doma? Domácí práce a práce doma. Jednoduché online seznamování nebylo nikdy jednoduší seznamte se a hurá na rande, Seznamka Práce na internetu, seznam volných míst, lepší než úřad práce Práce. Brigády a výdělky nejen na prázdniny. Dlouhodobé Brigády. Podnikání na internetu, multi level marketing MLM  Ekologická drogerie a kosmetika od Eurony přímo od výrobce. Web hry a online internetové gamesy Online flash hry zdarma. Plyšové hračky pro každého, nejen pro děti. Chcete začít včelařit? Prinášíme kompletní sortiment včelařských potřeb. Včelaření a včelařství to vše na včelařské potřeby pro včelaře. Informace o včelařství nejen v ČR. Přinášíme vám informace o včelaření. Včelařské potřeby a včelařská prodejna pro začínající včelaře i včelí farmy a profesionální nástavkové. Včelařská inzerce s bazarem včelařských potřeb a Jak začít včelařit s informacemi pro začínající včelaře. Návody a rady pro včelaře.

http://kosmetika-drogerie.deni.cz/468x60-1.jpg

 

Travian World Analyzer

 Travian World Analyzer (TWA) je šikovný analytický nástroj pro hru Travian. Umožní Vám snadný, pohodlný a přehledný přístup k informacím a všech hráčích můžete vyhledávat neaktivní hráče, prohlížet růst populace přátel i nepřátel a být informování o věcech jako je dobývání a zakládání vesnic, nebo střídání aliancí + mapka. Dál tu jsou statistiky aliancí s informacemi o jejích členech. V denním přehledu si můžete prohlédnout vesnice s největším růstem populace, ale také s největší ztrátou na populaci. Poznejte sílu informací.

 

Servry

CZ Servry

Czech

SK Servry

Slovakia

 

Užití

Nejprve si vyberte server v horní levé části stránky. Poté se Vám zobrazí rozličné statistiky za poslední den - nejhorší/nejlepší hráči a vesnice aj. Pro vyhledávání hráčů, aliancí a vesnic použijte vyhledávací pole, které naleznete na každé stránce. Pokud se zajímáte o Vaše okolí, vložte do vyhledávacího pole x, y, r

 

Kde je souřadnice (x|y) poloha Vaší vesnice a r rádius pro vyhledávání.

Takže pokud se zajímáte o okolí vesnice Travian City (68|-15) s poloměrem = 7

 vložte: 68, -15, 7

 Kompletní syntaxe je: x, y, r_max, r_min.

Následně se Vám zobrazí tabulka se všemi informacemi. Položka Populace v této tabulce obsahuje dva údaje: 1 - současná populace, 2 - rozdíl populace oproti předchozímu dni (červená - snížení populace, zelená - zvýšení populace, šedá - beze změny). Výchozí řazení je podle rozdílu populace - umožní Vám to rychlé vyhledávání neaktivních hráčů. Kliknutím na záhlaví tabulek můžete změnit položku, podle které se budou informace řadit.

 

Databáze se obvykle aktualizuje v / 8:00 AM (Praha)

 

Informace

Informace o online hře Travian.inventar.cz Vám přináší informace, rady a tipy ze světa Travian. Najdete tu vše co se týká hry Travian.

 

Reklama


J.A.T. template series was designed 2006 by 4bp.de: www.4bp.de, www.oltrogge.ws