J.A.T. template series was designed 2006 by 4bp.de: www.4bp.de, www.oltrogge.ws

Reklama

Další projekty

Není to jen o štěstí - Internetová Seznamka - seznamování a rande. AutoTuning galerie a wallpapers Autotuning. SMS zdarma do všech sítí O2, T-mobile, Vodafone SMS úplně zdarma. Internetové zpravodajství a novinky ze světa i z domova zprávy. Autobazar to je auto inzerce kde najdete nové i ojeté vozy Auto Inzerce zdarma. Internetová seznamka, sexseznamka a flirt, osudová Seznamka štěstí. Webová online hra Travian, Galové, Římané a Germáni. Hledáte práci, zaměstnání, práci na doma? Domácí práce a práce doma. Jednoduché online seznamování nebylo nikdy jednoduší seznamte se a hurá na rande, Seznamka Práce na internetu, seznam volných míst, lepší než úřad práce Práce. Brigády a výdělky nejen na prázdniny. Dlouhodobé Brigády. Podnikání na internetu, multi level marketing MLM  Ekologická drogerie a kosmetika od Eurony přímo od výrobce. Web hry a online internetové gamesy Online flash hry zdarma. Plyšové hračky pro každého, nejen pro děti. Chcete začít včelařit? Prinášíme kompletní sortiment včelařských potřeb. Včelaření a včelařství to vše na včelařské potřeby pro včelaře. Informace o včelařství nejen v ČR. Přinášíme vám informace o včelaření. Včelařské potřeby a včelařská prodejna pro začínající včelaře i včelí farmy a profesionální nástavkové. Včelařská inzerce s bazarem včelařských potřeb a Jak začít včelařit s informacemi pro začínající včelaře. Návody a rady pro včelaře.

http://kosmetika-drogerie.deni.cz/468x60-1.jpg


TravianToolBox

TravianToolBox.com je stránka s velkým množstvím kvalitních nástrojů.

Například:


- Srovnání jednotek
Zde můžete srovnat různé typy vojáků kteří mají různé výhody/nevýhody které ti mohou pomoci při útoku. Používání může přizpůsobit tvůj útok tak, aby si vyhrál.

- Simulátor
Dokáže simulovat bitvu, a ukáže vám její výsledek. Tento simulátor je přesnější než ten na Travianu, někdy je to rozdíl i několika jednotek než v implantovaném bitevním simulátoru na Travianu

- Vypočítání vzdálenosti a času
Velmi užitečné pro synchronizovaný útok na nějakého hráče. Vypočítá, kdy je potřeba vyslat jednotky, aby do určitého místa došli z různých míst stejně.
Usnadní vám počítání různých vzorců

- Uživatelské a alianční podpisy
Zde si můžeš vytvořit podpis(signaturu) na každý tvůj login na serverech Travian, jako tvoji informaci o účtu. Aktualizace probíhá každý den.

- Po vybrání vašeho servru

Mapa
Tato mapa ukazuje celkovou vizi světa Travian, s určitými možnostmi zobrazovat si ostatní hráče,při několika stupních přiblížení.. Máš také možnost zobrazit si určitou alianci na mapě. Informace o vesnicích jsou dostupné, je-li přiblíženo v dostatečné blízkosti.

Seznam
Najdeš zde 3 typy seznamů: Hráčský,s městy a alianční. Jsou dostupné lepší funkce a hledání než u přídavku ve hře Travian. Můžeš také najít hráčský,městský nebo alianční vývoj od konce dne.

Bitevní plán
Dokáže snadně zvládnou válku mezi aliancemi. Najde nejbližší nepřátelskou vesnici blízko hráčů vaší aliance.

Hledání farem
Vyhledá farmu (hráče,který dlouho nehraje) podle vámi zadaných kritérií.

Statistiky
Obsahuje několik statistik o světě

www.traviantoolbox.com


 

 

Informace

Informace o online hře Travian.inventar.cz Vám přináší informace, rady a tipy ze světa Travian. Najdete tu vše co se týká hry Travian.

 

Reklama


J.A.T. template series was designed 2006 by 4bp.de: www.4bp.de, www.oltrogge.ws