J.A.T. template series was designed 2006 by 4bp.de: www.4bp.de, www.oltrogge.ws

Reklama

Další projekty

Není to jen o štěstí - Internetová Seznamka - seznamování a rande. AutoTuning galerie a wallpapers Autotuning. SMS zdarma do všech sítí O2, T-mobile, Vodafone SMS úplně zdarma. Internetové zpravodajství a novinky ze světa i z domova zprávy. Autobazar to je auto inzerce kde najdete nové i ojeté vozy Auto Inzerce zdarma. Internetová seznamka, sexseznamka a flirt, osudová Seznamka štěstí. Webová online hra Travian, Galové, Římané a Germáni. Hledáte práci, zaměstnání, práci na doma? Domácí práce a práce doma. Jednoduché online seznamování nebylo nikdy jednoduší seznamte se a hurá na rande, Seznamka Práce na internetu, seznam volných míst, lepší než úřad práce Práce. Brigády a výdělky nejen na prázdniny. Dlouhodobé Brigády. Podnikání na internetu, multi level marketing MLM  Ekologická drogerie a kosmetika od Eurony přímo od výrobce. Web hry a online internetové gamesy Online flash hry zdarma. Plyšové hračky pro každého, nejen pro děti. Chcete začít včelařit? Prinášíme kompletní sortiment včelařských potřeb. Včelaření a včelařství to vše na včelařské potřeby pro včelaře. Informace o včelařství nejen v ČR. Přinášíme vám informace o včelaření. Včelařské potřeby a včelařská prodejna pro začínající včelaře i včelí farmy a profesionální nástavkové. Včelařská inzerce s bazarem včelařských potřeb a Jak začít včelařit s informacemi pro začínající včelaře. Návody a rady pro včelaře.

http://kosmetika-drogerie.deni.cz/468x60-1.jpg

 

Travian Obrana

 Toto jsem našel na fórku tak se o to s Váma podělím

Obrana Galů
Pro Galy je z ekonomického hlediska a hlediska času nejlepší cvičit PHALAXY.
Čas hraje nesmírnou roli při obnově a myslím ,že při 20lvl kasáren se 1 Phalanx staví nějak 2:30 minuty, což je upřímně neskutečně krátká doba. Té nedosahuje žádný jiný národ ve hře. Navíc je překrásně levný.
Phalanx má obranu 40 proti pěchotě a 50 proti jízdě - pěkné rozložení  Asi se budete ptát, proč stavět jenom PHALANXY a né i druidy jezdce?
Řeknu vám proč:
Cena Druida Jezdce: 360/330/280/120 obrana proti pěchotě 115, obrana proti jízdě 55.
A 1 Phalanx stojí 100/130/55/30 obrana viz. výše.
Za cenu 1 druida si můžete pořídit 3 Phalaxy.
3 Phalaxy vás stojí: 300/390/165/90 a dá vám do obrany:
120 proti pěchotě, 150 proti jízdě + množstevní výhoda (koeficient, který se zohledňuje při výpočtu výsledku boje)
Jak je vidět phalax se vyplatí.
Uznávám, že v rozvinutější fázi hry (od 6 vesnice a výše) je můžete začít zbrojit a doplnit tak svojí armádu phalaxů.

Obrana Germánů
Germánská zemní hráz dává do obrany nejmenší procenta, myslím, že je to při 20lvl nějak 49%.
Ale je nejpevnější ze všech a útočník bude mít co dělat, aby ji zbořil.
Germánovy se nemá co vytknout, tento národ má nejlevnější jednotky ve hře a "nejsilnější obranné" zda to tak mohu říci.
Germáni mohou ze začátku hry stavět prakticky všecko
Do obrany proti koním oštěpaře a do obrany proti pěchotě rytíře. Sice za cenu 1 rytíře, vám Říman nazbrojí 2 pretoriány (= 1 rytíř do obrany proti pěchotě 100, ale 2 pretoriáni do obrany proti pěchotě 130), ale jinou jednotku bohužel nemáte.

Obrana Římanů

U Římana JE ZÁKLAD ZEĎ.
Při 20LVL zdi, vám dá do obrany +81%, což je neskutečné číslo.
Římanská obranná jednotka proti jízdě je LEGIONÁŘ. Proti pěchotě to je PRETORIÁN. Žádný Říman by neměl stavět do obrany. Tato jednotka je drahá a časově náročná.
Do obrany prostě jenom LEGIONÁŘE a PRETORIÁNY.


(neznámí Travianer)

 

Informace

Informace o online hře Travian.inventar.cz Vám přináší informace, rady a tipy ze světa Travian. Najdete tu vše co se týká hry Travian.

 

Reklama


J.A.T. template series was designed 2006 by 4bp.de: www.4bp.de, www.oltrogge.ws