J.A.T. template series was designed 2006 by 4bp.de: www.4bp.de, www.oltrogge.ws

Reklama

Další projekty

Není to jen o štěstí - Internetová Seznamka - seznamování a rande. AutoTuning galerie a wallpapers Autotuning. SMS zdarma do všech sítí O2, T-mobile, Vodafone SMS úplně zdarma. Internetové zpravodajství a novinky ze světa i z domova zprávy. Autobazar to je auto inzerce kde najdete nové i ojeté vozy Auto Inzerce zdarma. Internetová seznamka, sexseznamka a flirt, osudová Seznamka štěstí. Webová online hra Travian, Galové, Římané a Germáni. Hledáte práci, zaměstnání, práci na doma? Domácí práce a práce doma. Jednoduché online seznamování nebylo nikdy jednoduší seznamte se a hurá na rande, Seznamka Práce na internetu, seznam volných míst, lepší než úřad práce Práce. Brigády a výdělky nejen na prázdniny. Dlouhodobé Brigády. Podnikání na internetu, multi level marketing MLM  Ekologická drogerie a kosmetika od Eurony přímo od výrobce. Web hry a online internetové gamesy Online flash hry zdarma. Plyšové hračky pro každého, nejen pro děti. Chcete začít včelařit? Prinášíme kompletní sortiment včelařských potřeb. Včelaření a včelařství to vše na včelařské potřeby pro včelaře. Informace o včelařství nejen v ČR. Přinášíme vám informace o včelaření. Včelařské potřeby a včelařská prodejna pro začínající včelaře i včelí farmy a profesionální nástavkové. Včelařská inzerce s bazarem včelařských potřeb a Jak začít včelařit s informacemi pro začínající včelaře. Návody a rady pro včelaře.

http://kosmetika-drogerie.deni.cz/468x60-1.jpg

Travian

Národy

V Travian najdete 3 různé národy: Římané, Galové a Germáni. Každý má své výhody i nevýhody a také vojenské jednotky se mezi jednotlivými národy podstatně liší. Je tedy důležité si rozmyslet, který národ si vybrat. Měl by odpovídat vašemu plánovanému stylu hry.

 

 

 

 

Římané

Římané mají sice drahé jednotky ale později uvítáte možnosti stavět pole a budovy najednou což ušetří spoustu času a síla jejich vojska je v konečné fázi hry velmi důležitá. Římané jsou ideální pro začátečníky a pro ty, kteří si ještě nejsou jisti, jaký způsob herního stylu si vybrat.

 

 

+ , - :

+ Můžete zároveň stavět budovy i surovinová pole
+Městská zeď zajišťuje efektivní obranu
+ Obchodníci unesou 500 surovin(rychlost: 16 polí/hodina)
+Velice silné pěší jednotky, průměrné jízdní jednotky
- Výcvik jednotek je časově náročný a drahé

Galové

Galové jsou výborní pro defensivní styl hry mají totiž velké úkryty a pasti které vám dávají výhodu při obraně a taky mají nejrychlejší přesun jednotek. Tento národ má sice výborné obranné schopnosti, ale i ofensivní způsob hry může skvěle fungovat. Umožní Vám taktizovat. Otevírá se široká škála válečných strategií: útočná nebo obranná taktika, být samotářem nebo naopak pomáhat ve stavu nouze, být usedlíkem nebo dobyvatelem. Cokoliv, co Vás napadne.

 

+ , - :

+ Výhoda rychlosti: nejrychlejší vojenské jednotky ve hře
+ Palisáda zajišťuje průměrnou obranu
+Obchodníci unesou 750 surovin (rychlost: 24 polí/hodina)
+Úkryt má dvojnásobnou kapacitu
- Drahé zbraně
+ Levní osadníci
+Výhoda Pastí

Germáni

Germáni

Germáni jsou nejlepší na ofenzívu, útoky a rabování díky velké nosnosti a malé ceně pálkařů můžete rychle začít rabovat okolí (můžete vnikat i do 1/3 skladů), ale pokud chcete hrát mírumilovně, tak to není to pravé protože obrana je relativně slabá.
Germáni postrádají vojenskou disciplínu Galů a Římanů, jsou proto pomalejší a slabší než ostatní vojáci. Pro ofenzivně zaměřené a zkušené hráče jsou Germáni ta pravá volba!

 

+ , - :

+Výhoda při loupeži: úkryty nepřátel mohou skrýt jen 2/3 surovin
+ Zemní hráz je téměř nedobytná, ale poskytuje jen malou obranu
+Obchodník unese 1000 surovin (rychlost: 12 polí/hodina)
+Nesmírně levné a rychlé vojsko s největší nosnou kapacitou
- Slabá obrana

 

Informace

Informace o online hře Travian.inventar.cz Vám přináší informace, rady a tipy ze světa Travian. Najdete tu vše co se týká hry Travian.

 

Reklama


J.A.T. template series was designed 2006 by 4bp.de: www.4bp.de, www.oltrogge.ws