J.A.T. template series was designed 2006 by 4bp.de: www.4bp.de, www.oltrogge.ws

Reklama

Další projekty

Není to jen o štěstí - Internetová Seznamka - seznamování a rande. AutoTuning galerie a wallpapers Autotuning. SMS zdarma do všech sítí O2, T-mobile, Vodafone SMS úplně zdarma. Internetové zpravodajství a novinky ze světa i z domova zprávy. Autobazar to je auto inzerce kde najdete nové i ojeté vozy Auto Inzerce zdarma. Internetová seznamka, sexseznamka a flirt, osudová Seznamka štěstí. Webová online hra Travian, Galové, Římané a Germáni. Hledáte práci, zaměstnání, práci na doma? Domácí práce a práce doma. Jednoduché online seznamování nebylo nikdy jednoduší seznamte se a hurá na rande, Seznamka Práce na internetu, seznam volných míst, lepší než úřad práce Práce. Brigády a výdělky nejen na prázdniny. Dlouhodobé Brigády. Podnikání na internetu, multi level marketing MLM  Ekologická drogerie a kosmetika od Eurony přímo od výrobce. Web hry a online internetové gamesy Online flash hry zdarma. Plyšové hračky pro každého, nejen pro děti. Chcete začít včelařit? Prinášíme kompletní sortiment včelařských potřeb. Včelaření a včelařství to vše na včelařské potřeby pro včelaře. Informace o včelařství nejen v ČR. Přinášíme vám informace o včelaření. Včelařské potřeby a včelařská prodejna pro začínající včelaře i včelí farmy a profesionální nástavkové. Včelařská inzerce s bazarem včelařských potřeb a Jak začít včelařit s informacemi pro začínající včelaře. Návody a rady pro včelaře.

http://kosmetika-drogerie.deni.cz/468x60-1.jpg


Travian Aliance

 

BeranidloHráči ve všech herních světech Travinu se mohou spojují do aliancí. Je to jedna z nejdůležitějších věci pro úspěšné hraní, protože jako „bezalianční“ v této hře nemůžete nikdy nic dokázat. Každý hráč se snaží najít pro sebe tu nejlepší alianci. Nemusí to být nutně ta nejsilnější aliance na celém serveru, ale musí splňovat několik základních podmínek. Hráč, který hledá alianci jistě na sílu a umístění v žebříčku hledí, nesmí ale zapomenout na to, že důležité je také, aby jeho vybraná aliance byla v jeho okolí, nebyla  „rozházená“ po celém herním světě. K čemu by vám bylo, být ve statisticky nejsilnější alianci, kdyby nejbližší spojenec byl 15 hodin chůze vojska od vás? Je lepší, klást důraz na menší (přesto dostatečně silnou alianci), která je okolo vás, a může vám poskytnout pomoc během několika desítek minut, až jednotek hodin.

 

Dalším důležitou věcí je aktivní přístup všech členů, týmová hra, dobré vedení aliance a spousta dalších aspektů. Ty se ovšem posuzují mnohem hůře než poloha aliance, a její statistická síla. Tyto stránky úspěšné aliance vyplují na povrch až při delším hraní.

 

Další možností je založit si alianci vlastní. To bych, ale doporučoval pouze zkušenějším hráčům, kteří mají zkušenosti z ostatních herních serverů. Vedení aliance není nic jednoduchého, a není to procházka růžovým sadem. Musíte neustále řešit vojenskou a diplomatickou taktiku vaší aliance, ale v neposlední řadě, a to hlavně! Budete muset řešit přestupky vašich vlastních členů, donucovat je, aby vám všichni pravidelně a včas přispívali na ambasádu, a spoustu dalších věcí. A proto, vlastní alianci zakládejte pouze pokud jste opravdu zkušení hráči, máte pevné nervy a spoustu času na hraní Travin. Potom budete úspěšní, a hraní vás bude bavit.

 

Nyní několik holích faktů o alianci, a o problémech, které vás ve hře můžou potkat. K vstupu, nebo založení aliance potřebujete mít postavenou ambasádu. Na prvním a druhém levelu můžete pouze vstupovat do ostatních aliancí. Od třetího levelu můžeš zakládat vlastní alianci. Po založení aliance můžeš přijmout devět členů, s každým dalším levelem ambasády potom tři další, maximálně až 60 členů. Level ambasády pro počet členů se počítá hráči s největším levelem ambasády, který má v alianci nějakou funkci. Alianci můžou bez omezení tvořit všechny tři národy ve hře. Body pro umístění aliance žebříčku se počítají tak, že se sečte populace všech členů aliance. Máte li v alianci práva pro hromadné posílání zpráv, stačí do kolonky příjemce napsat: ALLY.

 

Informace

Informace o online hře Travian.inventar.cz Vám přináší informace, rady a tipy ze světa Travian. Najdete tu vše co se týká hry Travian.

 

Reklama


J.A.T. template series was designed 2006 by 4bp.de: www.4bp.de, www.oltrogge.ws