J.A.T. template series was designed 2006 by 4bp.de: www.4bp.de, www.oltrogge.ws

Reklama

Další projekty

Není to jen o štěstí - Internetová Seznamka - seznamování a rande. AutoTuning galerie a wallpapers Autotuning. SMS zdarma do všech sítí O2, T-mobile, Vodafone SMS úplně zdarma. Internetové zpravodajství a novinky ze světa i z domova zprávy. Autobazar to je auto inzerce kde najdete nové i ojeté vozy Auto Inzerce zdarma. Internetová seznamka, sexseznamka a flirt, osudová Seznamka štěstí. Webová online hra Travian, Galové, Římané a Germáni. Hledáte práci, zaměstnání, práci na doma? Domácí práce a práce doma. Jednoduché online seznamování nebylo nikdy jednoduší seznamte se a hurá na rande, Seznamka Práce na internetu, seznam volných míst, lepší než úřad práce Práce. Brigády a výdělky nejen na prázdniny. Dlouhodobé Brigády. Podnikání na internetu, multi level marketing MLM  Ekologická drogerie a kosmetika od Eurony přímo od výrobce. Web hry a online internetové gamesy Online flash hry zdarma. Plyšové hračky pro každého, nejen pro děti. Chcete začít včelařit? Prinášíme kompletní sortiment včelařských potřeb. Včelaření a včelařství to vše na včelařské potřeby pro včelaře. Informace o včelařství nejen v ČR. Přinášíme vám informace o včelaření. Včelařské potřeby a včelařská prodejna pro začínající včelaře i včelí farmy a profesionální nástavkové. Včelařská inzerce s bazarem včelařských potřeb a Jak začít včelařit s informacemi pro začínající včelaře. Návody a rady pro včelaře.

http://kosmetika-drogerie.deni.cz/468x60-1.jpg

 

Travel time calculator
 

 Travel time calculator v3 to je stránka pro výpočet časů pochodů vojáků což jsou klíčové informace pro plánování hromadných útoků, třeba aliančních armád, nebo pro výpočet doby pochodů podpor a ke spoustě dalšího taktizování.

Přikládám též tabulku rychlostí jednotlivých jednotek

 

polí/za hodinu jednotky (Římanů, Galů, Germánů)
3   Ohnivý katapult, Válečný katapult, Katapult
4   Beranidla, Senátor, Vůdce
5   Praetorián, Osadník, Náčelník
6   Legioář, Šermíř, Sekerník
7   Imperián, Phalanx, Pálkař, Oštěpař
9   Zvěd,  Teuton Jezdec
10   Equites Caesaris, Rytíř
12   Germánský obchodník
13   Haeduan
14   Equites Imperatoris
16   Římský obchodník, Equites Legái, Druid jezdec
17   Pathfinder
19   Blesk
24   Galský obchodník
 

Informace

Informace o online hře Travian.inventar.cz Vám přináší informace, rady a tipy ze světa Travian. Najdete tu vše co se týká hry Travian.

 

Reklama


J.A.T. template series was designed 2006 by 4bp.de: www.4bp.de, www.oltrogge.ws