J.A.T. template series was designed 2006 by 4bp.de: www.4bp.de, www.oltrogge.ws

Reklama

Další projekty

Není to jen o štěstí - Internetová Seznamka - seznamování a rande. AutoTuning galerie a wallpapers Autotuning. SMS zdarma do všech sítí O2, T-mobile, Vodafone SMS úplně zdarma. Internetové zpravodajství a novinky ze světa i z domova zprávy. Autobazar to je auto inzerce kde najdete nové i ojeté vozy Auto Inzerce zdarma. Internetová seznamka, sexseznamka a flirt, osudová Seznamka štěstí. Webová online hra Travian, Galové, Římané a Germáni. Hledáte práci, zaměstnání, práci na doma? Domácí práce a práce doma. Jednoduché online seznamování nebylo nikdy jednoduší seznamte se a hurá na rande, Seznamka Práce na internetu, seznam volných míst, lepší než úřad práce Práce. Brigády a výdělky nejen na prázdniny. Dlouhodobé Brigády. Podnikání na internetu, multi level marketing MLM  Ekologická drogerie a kosmetika od Eurony přímo od výrobce. Web hry a online internetové gamesy Online flash hry zdarma. Plyšové hračky pro každého, nejen pro děti. Chcete začít včelařit? Prinášíme kompletní sortiment včelařských potřeb. Včelaření a včelařství to vše na včelařské potřeby pro včelaře. Informace o včelařství nejen v ČR. Přinášíme vám informace o včelaření. Včelařské potřeby a včelařská prodejna pro začínající včelaře i včelí farmy a profesionální nástavkové. Včelařská inzerce s bazarem včelařských potřeb a Jak začít včelařit s informacemi pro začínající včelaře. Návody a rady pro včelaře.

http://kosmetika-drogerie.deni.cz/468x60-1.jpg

 

 Taktika Germánů


Takže jak jistě všichni dobře víte z FAQ, či jiné nápovědy travinu, Germán jako postrach všech obránců, je výhodný pro ty hráče kteří chtějí jet od začátku útočnou taktiku, mně osobně se tato taktika vyplácí od té doby, co jsem začal travian hrát, vyhovuje mi jak rychlé vyrábění jednotek, tak í síla kterou se prezentuje Germán.


Ze začátku věku má Germán nejlepší startovací pozici a to tím, že má pálkaře. Ať se zeptáte kteréhokoliv zkušeného hráče, odpoví Vám, že Germán má v tohle opravdu obrovskou výhodu, pálkař levná a rychle vyráběná jednotka, která unese hodně surovin, je tedy hodně dobrý na farmení, což ze začátku je velice důležité, udělat si farmy z hráčů kolem, dřív než si je udělají oni z Vás.


Takže jestli jste se rozhodli hrát za Germány můžete číst dál.
Jak jsem psal za


1) Je důležité udělat si prostor ve vlastním okolí a začít z farmením hráčů kolem Vás.
2 )Ze začátku věku dávat prakticky všechny suroviny do výroby pálkařů.
3 )Jak už budete mít tak těch 100 pálkařů, tak je posílejte tak po dvaceti na každou svou farmu, a stavějte doly(produkci),ale pořád nezapomínejte dělat pálkaře.
Je to velmi důležité, dále bych podotknul zaměřit se na infrastrukturu,
Taková hlavní budova je také velmi důležitá, čím vyšší level tím rychleji se staví budovy.
Tohle by bylo do začátku všechno, dál už je to na Vás.
 

(FADRC)

 

Informace

Informace o online hře Travian.inventar.cz Vám přináší informace, rady a tipy ze světa Travian. Najdete tu vše co se týká hry Travian.

 

Reklama


J.A.T. template series was designed 2006 by 4bp.de: www.4bp.de, www.oltrogge.ws