J.A.T. template series was designed 2006 by 4bp.de: www.4bp.de, www.oltrogge.ws

Reklama

Další projekty

Není to jen o štěstí - Internetová Seznamka - seznamování a rande. AutoTuning galerie a wallpapers Autotuning. SMS zdarma do všech sítí O2, T-mobile, Vodafone SMS úplně zdarma. Internetové zpravodajství a novinky ze světa i z domova zprávy. Autobazar to je auto inzerce kde najdete nové i ojeté vozy Auto Inzerce zdarma. Internetová seznamka, sexseznamka a flirt, osudová Seznamka štěstí. Webová online hra Travian, Galové, Římané a Germáni. Hledáte práci, zaměstnání, práci na doma? Domácí práce a práce doma. Jednoduché online seznamování nebylo nikdy jednoduší seznamte se a hurá na rande, Seznamka Práce na internetu, seznam volných míst, lepší než úřad práce Práce. Brigády a výdělky nejen na prázdniny. Dlouhodobé Brigády. Podnikání na internetu, multi level marketing MLM  Ekologická drogerie a kosmetika od Eurony přímo od výrobce. Web hry a online internetové gamesy Online flash hry zdarma. Plyšové hračky pro každého, nejen pro děti. Chcete začít včelařit? Prinášíme kompletní sortiment včelařských potřeb. Včelaření a včelařství to vše na včelařské potřeby pro včelaře. Informace o včelařství nejen v ČR. Přinášíme vám informace o včelaření. Včelařské potřeby a včelařská prodejna pro začínající včelaře i včelí farmy a profesionální nástavkové. Včelařská inzerce s bazarem včelařských potřeb a Jak začít včelařit s informacemi pro začínající včelaře. Návody a rady pro včelaře.

http://kosmetika-drogerie.deni.cz/468x60-1.jpg

 

Poměr armády - útok

 Takže optimální poměr armády pěchota / jízda je dle mého názoru 3:1,
Musíme vědět, že většina pěšáků žere pouze jedno obilí, kdežto jízda 2 obilí za hodinu, 3 obilí za hodinu, popřípadě 4 obilí za hodinu a to Equites Caesaris.

Jsi-li Germán, nejlepší kombinace útoku je Sekerník / Teuton jezdec, Sekerník je daleko silnější a účinnější než je pálkař, tato jednotka je dobrá do začátku, pozdější fázi je však na nic a je potřeba přejít na Sekerníky. Teuton jezdec, podle útoku a spotřeby obilí, nejlepší jízdní jednotka ve hře. Optimální je mít poměr Sekerník Teuton jezdec 2:1.

Jsi-li Říman, nejlepší kombinace je Imperián / Equites Caesaris, musíme brát v potaz, že Equites Caesaris, žere 4 obilí za hodinu na což je třeba být řádně připravený. Říman má jako pěší jednotku Imperiána, ze statistik plyne, že je to nejlepší pěší jednotka ve hře.Poměr Imperián / Equites Caesaris by měl být 4:1.

Jsi –li Gal, nejlepší kombinace je Šermíř / Haeduan, Haeduan je i obranná jednotka, ale v tomto případě se hodí v poměru se šermířem 3:1.
 


 

(FADRC)

 

Informace

Informace o online hře Travian.inventar.cz Vám přináší informace, rady a tipy ze světa Travian. Najdete tu vše co se týká hry Travian.

 

Reklama


J.A.T. template series was designed 2006 by 4bp.de: www.4bp.de, www.oltrogge.ws