J.A.T. template series was designed 2006 by 4bp.de: www.4bp.de, www.oltrogge.ws

Reklama

Další projekty

Není to jen o štěstí - Internetová Seznamka - seznamování a rande. AutoTuning galerie a wallpapers Autotuning. SMS zdarma do všech sítí O2, T-mobile, Vodafone SMS úplně zdarma. Internetové zpravodajství a novinky ze světa i z domova zprávy. Autobazar to je auto inzerce kde najdete nové i ojeté vozy Auto Inzerce zdarma. Internetová seznamka, sexseznamka a flirt, osudová Seznamka štěstí. Webová online hra Travian, Galové, Římané a Germáni. Hledáte práci, zaměstnání, práci na doma? Domácí práce a práce doma. Jednoduché online seznamování nebylo nikdy jednoduší seznamte se a hurá na rande, Seznamka Práce na internetu, seznam volných míst, lepší než úřad práce Práce. Brigády a výdělky nejen na prázdniny. Dlouhodobé Brigády. Podnikání na internetu, multi level marketing MLM  Ekologická drogerie a kosmetika od Eurony přímo od výrobce. Web hry a online internetové gamesy Online flash hry zdarma. Plyšové hračky pro každého, nejen pro děti. Chcete začít včelařit? Prinášíme kompletní sortiment včelařských potřeb. Včelaření a včelařství to vše na včelařské potřeby pro včelaře. Informace o včelařství nejen v ČR. Přinášíme vám informace o včelaření. Včelařské potřeby a včelařská prodejna pro začínající včelaře i včelí farmy a profesionální nástavkové. Včelařská inzerce s bazarem včelařských potřeb a Jak začít včelařit s informacemi pro začínající včelaře. Návody a rady pro včelaře.

http://kosmetika-drogerie.deni.cz/468x60-1.jpg

 Něco o složení vojska.

Stavět všechny typy jednotek není moc dobrá strategie. Budování armád by se mělo podřídit celkové strategii aliance.

Pěší armády:

Nejpoužívanější útočná strategie ve hře  Travian je masa Germánských pálkařů. Je to nejlevnější útočná jednotka ve hře, ale masa pálkařů má v poměru k útočné síle obrovskou spotřebu obilí. Je vhodné je posílat v první útočné vlně na pročištění řad nepřítele.

Dál se doporučují armády imperiánů, popř. šermířů nebo sekerníků. Jsou dražší na vybudování, ale díky větší útočné síle i obraně jsou pak z celkového pohledu levnější na živení.. Takové armády jsou dobré na úkoly, kde jsou ztráty malé, např. jako rezerva, druhá vlna, nebo doprovod katapultů.

Nejúčinější katapulty jsou ty Římské, jen o něco málo horší ty galské ale germánské katapulty nejsou nic moc. Proto by destrukční armády měly být pokud možno Římské.


Ideální útok na nepřítele vypadá tak, že nejprve pálkaři, nebo jízda vyčistí nepřítelovy jednotky (tady se očekávají velké ztráty) potom útočí katapulty doprovázené imperiány.

Je zřejmé že pálkaři, imperiáni, šermíři i sekerníci jsou zranitelní proti jízdě.Zajímavé může být pokud když se vracejí z útoku, na ně zaútočíte jízdou a zastihnete je po jejich návratu do mateřské vesnice.

Je také důležité povýšit kasárny na co nejvyšší úroveň což zkracuje dobu výcviku hodí se také povyšovat zbrojnici a kovárnu každé povýšení přidá 1,5% k dané vlastnosti.


Jízdní armády:

Základ jízdní armády Travian tvoří útok s Galskými blesky. Jízda je sice dražší než pěchota, ale všeobecně rychlejší. Třeba již zmiňovaný Galský blesk má rychlost 19 polí za hodinu.

Hlavní výhoda v útoku jízdou je, že nepřítel nedokáže včas získat podporu od spojenců.

Další výhodou je možnost rychle reagovat. Vím-li, že se někam vrací nepřátelské katapulty nebo pálkaři, pošlu tam jízdní hned po jejich návratu, dřív než je majitel stihne uklidit.

Hodí se též na útok na oázu s krysami, pavouky a divočáky, tj. hlína a hlína/obilí, vyjde stejně draho s blesky jako šermíři. Rychlost útoku může být i zde výhodou - zvěř se nejspíš nestačí obnovit.

Nejlepší jízdní jednotka je galský blesk s rychlost 19,  potom římští Equites Imperatoris s rychlostí 14 ale germánský Teuton Jezdec s rychlostí 9 je pro jízdu téměř na nic. 

Obrana

Na rozdíl od útočné armády nemusí být obranné jednotky všechny z jedné vesnice.
Pretoriáni se svými  jsou nejlevnější obranou proti pěchotě, jsou však velmi pomalí  5 polí za hodinu.
Rychlejší a tudíš lepší jsou galští druidi s rychlostí 16 nebo potom v menší míře germánští rytíři s  rychlostí 10.
Pro použití jízdy proti jízdě jsou tu galští haeduáni, rychlé jednotky s obranou proti jízdě které je možné použít i v útoku.
Proti jízdě jsou nejlepší oštěpaři musí být však na místě předpokládaného útoku předem všeobecně je dobré mít v obraně. falanxe, legionáře, oštěpaře.

Zvědové

Každá vesnice by měla mít hned jak to půjde dostatečný počet zvědů. Pokus o  špehování od nepřítele leda s čemu napovídá. A to hlavně tam, kde se očekává útok, by měla být špehů celá armáda zvláště pokud tam máte stálou obranu. Germánští zvědové jsou nejlepší pro nízkou spotřebu 1 obilí, římští a galští mají spotřebu 2 obilí.
Pro aktivní špehování se naopak hodí rychlost 17 u galských slídičů, popřípadě 16 u římských legátů.

(Inspirace z článku od http://forum.travian.cz/showthread.php?t=27)

 

 

 

Informace

Informace o online hře Travian.inventar.cz Vám přináší informace, rady a tipy ze světa Travian. Najdete tu vše co se týká hry Travian.

 

Reklama


J.A.T. template series was designed 2006 by 4bp.de: www.4bp.de, www.oltrogge.ws