J.A.T. template series was designed 2006 by 4bp.de: www.4bp.de, www.oltrogge.ws

Reklama

Další projekty

Není to jen o štěstí - Internetová Seznamka - seznamování a rande. AutoTuning galerie a wallpapers Autotuning. SMS zdarma do všech sítí O2, T-mobile, Vodafone SMS úplně zdarma. Internetové zpravodajství a novinky ze světa i z domova zprávy. Autobazar to je auto inzerce kde najdete nové i ojeté vozy Auto Inzerce zdarma. Internetová seznamka, sexseznamka a flirt, osudová Seznamka štěstí. Webová online hra Travian, Galové, Římané a Germáni. Hledáte práci, zaměstnání, práci na doma? Domácí práce a práce doma. Jednoduché online seznamování nebylo nikdy jednoduší seznamte se a hurá na rande, Seznamka Práce na internetu, seznam volných míst, lepší než úřad práce Práce. Brigády a výdělky nejen na prázdniny. Dlouhodobé Brigády. Podnikání na internetu, multi level marketing MLM  Ekologická drogerie a kosmetika od Eurony přímo od výrobce. Web hry a online internetové gamesy Online flash hry zdarma. Plyšové hračky pro každého, nejen pro děti. Chcete začít včelařit? Prinášíme kompletní sortiment včelařských potřeb. Včelaření a včelařství to vše na včelařské potřeby pro včelaře. Informace o včelařství nejen v ČR. Přinášíme vám informace o včelaření. Včelařské potřeby a včelařská prodejna pro začínající včelaře i včelí farmy a profesionální nástavkové. Včelařská inzerce s bazarem včelařských potřeb a Jak začít včelařit s informacemi pro začínající včelaře. Návody a rady pro včelaře.

http://kosmetika-drogerie.deni.cz/468x60-1.jpg

 

Cíl hry - Div světa

Postavení Divu světa je poslední úkol, server končí, když někdo postaví div na 100. level. Admini vždy předem ohlásí, že věk bude končit a hráčům osvětlí přesná pravidla, které se liší podle verze Travianu.


Div se dá postavit jen v vesnicích kmene Natars (vesnice budou rozházeny po serveru), kterou hráči musí nejdříve dobýt a zabrat. Hráči poté budou mít čas, aby postavili běžnou infrastrukturu (týden, dva), po uplynutí této doby budou přidány vesnice Natarů, ve kterých budou plány ke stavbě divu. Vesnici budeš muset dobýt armádou, která bude z vesnice, kde máš pokladnu na levelu 10. V pokladně nesmíš mít žádný jiný plán. Musí být dobyta útokem s hrdinou a musí být zničena pokladnice (hrdina přebírá plán). Plán můžete sebrat ostatním hráčům stejným způsobem. Až do 50 levelu divu budeš moct stavět s jedním plánem, pokračovat dál se dá jen pokud nějaký tvůj alianční kolega bude mít další plán. Nataři se svého Divu světa nebudou chtít jen tak vzdát a každých 5 levelů budou posílat čím dál tím silnější útoky, aby si vzali co jim patří. Čas útoku bude zobrazen ve statistikách stavění divů.

Důležité vědět o stavbě Divu Světa

Vesnice s divem světa nemůže být hlavní.

Div se dá postavit pouze pokud ve vesnici není residence a palác.

Jednotky ve vesnic konzumují polovinu obilí.

Také Natari můžou vesnici přebrat zpátky.

Div světa nezvyšuje loajalitu vesnice.

Div světa nedává žádné kulturní body.

Těchto 5 vesnic nemůže být přeměněno na hlavní vesnici.

Stavba Divu světa je náročná na suroviny. Proto vesnici bude moct postavit velká sýpka a velký sklad.

Jednotky v této vesnici budou pojídat jen polovinu jídla.

 

Restarty serverů


Restart přichází vždy po dostavění divu světa na 100 úroveň. Div světa se dá postavit jen v natarských vesnicích. Natarské vesnice nejsou na serveru od začátku, přidávají se až po určité době:

Nataři přicházejí na server:

po cca 11 měsících od startu serveru (normální server)
po cca 15 měsících od startu serveru (classic server)
po cca 4 měsících od startu serveru (speed server)

Když se objeví nataři, začíná stavba divu světa. Doba stavby divu viz níže:

Div světa se staví:

cca 3-4 měsíce (CZ1 a classic server)
cca 2 měsíce (normální server, mimo CZ1)
cca 1 týden (speed server)

Nejčastější souřadnice Natarů a Natarských oáz:
400/400 <- Hlavní vesnice
0/1
0/-225
0/225
225/0
-225/0
0/75
-75/0
0/-75
75/0
125/125
125/-125
-125/-125
-125/125

i s hlavní vesnicí je na každém serveru tedy 14 Natarských vesnic. Jde stavět Div ve všech kromě hlavní vesnice, jež se nedá přebrat.

Toto jsou nejčastější souřadnice Natarských oáz s plány na stavbu Divu světa:

75/75
-75/-75
-75/75
75/-75
125/0
125/0
0/125
0/-125
225/225
-225/-225
-225/225
225/-225


 
 
 
 
 
 

 

 

Informace

Informace o online hře Travian.inventar.cz Vám přináší informace, rady a tipy ze světa Travian. Najdete tu vše co se týká hry Travian.

 

Reklama


J.A.T. template series was designed 2006 by 4bp.de: www.4bp.de, www.oltrogge.ws